Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

Zabezpieczenia miodów manuka

15-08-2013

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim artykułem na temat zabezpieczeń jakie stosowane są w oryginalnych miodach manuka.

W rozmowach z Państwem bardzo często pojawiają się pytania do nas odnośnie gwarancji pochodzenia oraz oryginalności sprzedawanych przez nas miodów manuka. Bardzo często Państwo pytają czy aby na pewno miody są oryginalne i jak to sprawdzić. Postanowiliśmy nakręcić krótki filmik, który wyjaśni wszystkim, któryz nie mieli jeszcze styczności z miodami MGO.

Na co zwrócić uwagę i jak odróżnić oryginalny Miód Manuka ?

  • pierwszą rzeczą na jaką należy zwrócić uwagę to etykietka z certyfikatem zawieszona na słoiczku. Jest to niewielkich rozmiarów etykietka, która jest dołączona przez producenta , firmę : Manuka Health New Zeland.
  • drugą informacją jaką szukamy na miodzie jest nadruk producenta z numerem partii oraz przydatnością do spożycia. Nadruk ten w przypadku miodów manuka MGO znajduje się na etykietce i jest umieszczony tuż obok informacji żywieniowej. Składa się z trzech wierszy.
    W pierwszym wierszu znajduje się nadruk RMP ID (Risk Management Program ) oraz jego numer
    W drugim wierszu nadrukowana jest data przydatności do spożycia.
    Trzeci wiersz to numer partii produkcyjnej miodu.
  • Każda nakrętka miodu Manuka posiada zabezpieczenie przed odkręcaniem , które przy każdorazowej próbie odkręcenia nakrętki zostaje zerwane. Dlatego łatwo jest odróżnić miód , który został już wcześniej odkręcony.
  • Po odkręceniu nakrętki słoiczka pojawia się jeszcze jedno zabezpieczenie w postaci przyklejonej do słoiczka papierowej plomby, którą trzeba zerwać lub odkleić, żeby dostać się bezpośrednio do miodu.

Wszystkie sprzedawane w naszym sklepie miody manuka posiadają wymienione zabezpieczenia i kupując w sklepie Vitamarket.pl mają Państwo absolutną pewność źródła pochodzenia produktów. Sklep Vitamarket.pl uzyskał najwyższy możliwy do uzyskania w Polsce certfikat poświadczający współpracę na najwyższym poziomie z wyłącznym importerem Miodów Manuka MGO w Polsce.

Poniżej znajdziecie Państwo krótki filmik, w którym w prosty sposób pokazane są wszystkie wspomniane powyżej zabezpieczenia miodów manuka.

 

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.