Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011PantheDerm® solar

PantheDerm® solar

Nowa seria preparatów do opalania PantheDerm® solarzawiera filtry mineralne, które nie są wchłaniane przez skórę i  chronią ją przed promieniowaniem UVA i UVB. W odróżnieniu od filtrów chemicznych, filtry mineralne nie powodują niepożądanych reakcji a przed słońcem chronią bardziej skutecznie. Zapewniają wysoki stopień ochrony przeciwko promieniowaniu słonecznemu. Wysokość ochrony SPF odpowiada normom europejskim stosowanym przez Państwowy Instytut Zdrowia.
 

Proces, w którym powstaje filtr mineralny zawarty w kremie, gwarantuje mniejsze rozmiary cząsteczek filtru. Receptura kremu umożliwia - dzięki użyciu tego rodzaju filtru - łatwe nanoszenie i rozcieranie preparatu. Krem tworzy na skórze cienki film i nie pozostawia białych śladów.

Preparaty do opalania PantheDerm® solar zawierają również D-Panthenol (2 %) i witaminę E (1 %).Substancje aktywne chronią skórę przed wpływem wolnych rodników oraz łagodzą bolesne zaczerwienienia skóry spowodowane zbyt długim pobytem na słońcu.

Bestsellery

Kategorie

Wyszukaj produkty
od do

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.