Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011Krzesło toaletowe

Jest to sprzęt niezwykle pomocny w codziennym życiu osób niepełnosprawnych, przechodzących rehabilitacje, które mają problemy ze sprawnym poruszaniem się po mieszkaniu. Oferowane krzesła toaletowe spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa, są bardzo stabilne i wygodne w użyciu. Każde z krzesełek WC posiada deskę klozetową, pokrywkę oraz  wiaderko z przykrywką, które pozwala w higieniczny sposób pozbyć się zawartości.
Krzesełka toaletowe na kółkach pozwalają w bezpieczny sposób przewozić osoby niepełnosprawne po mieszkaniu, posiadają specjalnie zaprojektowane podnóżki. Krzesełka bez kółek posiadają możliwość regulacji wysokości siedziska , co pozwala dostosować ją do potrzeb osoby niepełnosprawnej.

Najbardziej popularnym krzesełkiem sprzedawanym w naszym sklepie jest krzesełko CA 652 o dużej szerokości , umożliwiające korzystanie z niego nawet osobom o większych rozmiarach. Krzesła toaletowe są bardzo stabilne i korzystanie z nich jest bezpieczne.

Niektóre z nich, np. krzesło toaletowe CA 612 na kółkach wykorzystywane jest również jako wózek pod prysznic dla osób niepełnosprawnych.

Krzesła toaletowe w sklepie rehabilitacyjnym Vitamarket.pl dostępne są praktycznie od ręki i wysyłane kurierem.Sortuj według:

13 produktów w tej kategorii:


Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.