Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia ponad 10 lat doświadczenia

LINEA DETOX


Dostępność: 1-3 dni
Producent: Aflofarm

Cena: 36.99 zł


Chlorella - to słodkowodna alga, która dzięki unikalnej budowie komórkowej wspomaga procesy usuwania szkodliwych produktów przemiany materii, miedzy innymi toksyn z organizmu.

Wyciąg z liści pokrzywy – uważany jest za środek „czyszczący krew”. Dzięki obecności flawonoidów pomaga pozbyć się z organizmu szkodliwych produktów przemiany materii. Dzięki swoim właściwością pokrzywa wpływa na lepsze dotlenienie organizmu.

Wyciąg z zielonej herbaty – pobudza spalanie tłuszczu oraz zwiększa wydatkowanie energii. Dzięki właściwością antyoksydacyjnym ogranicza działanie wolnych rodników i ich niekorzystny wpływ na komórki całego ciała. Związki w jej zawarte wpływają na prawidłowe działanie wątroby i nerek dzięki czemu zwiększona jest eliminacja toksyn z organizmu.

L-karnityna – jest naturalnym aminokwasem, odgrywającym ważną rolę w przemianie materii, uczestniczy w zamianie tłuszczu na energię przy jednoczesnym uprawianiu sportu. Zmniejsza zapotrzebowanie na węglowodany, pomaga utrzymać wagę na prawidłowym poziomie.

Chrom – aktywuje wiele enzymów biorących udział w regulacji przemian cukrów i tłuszczów w organizmie. Przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej, zmniejsza łaknienie.

Linea Detox - zawartość opakowania - 60 tabletek
 


Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Royalty Line noże