Vitmarket - ponad 10 lat doświadczeniaponad 10 lat doświadczenia

Zawęż produkty
od doMiód Manuka MGO 30+

Miód, który produkowany jest w Nowej Zelandii z nektaru krzewu Manuka, nazywany jest od tej nazwy miód Manuka. Wyśmienity, fenomenalny, jedyny w swoim rodzaju. Jego unikalne właściwości, działają na wiele aspektów zdrowotnych naszego ciała. Jedyny taki produkt na rynku, który ma silne właściwości zdrowotne. Korzystnie oddziałuje na układ pokarmowy, jelita. miód manuka MGO 300+

Dlaczego więc miody Manuka? Bez wątpienia są dużo lepsze, niż tradycyjne miody prosto z pasiek polskich gospodarzy. Oferowany w tej kategorii miód Manuka, zawiera 30mg/kg MGO, a więc methylglyoxalu, który stanowi podstawę i sacrum w tego rodzaju miodach. Właśnie zastosowanie tego składnika, ma tak olbrzymie znacznie na zdrowie człowieka.

Jeśli postawisz na miód Manuka zyskasz ochotę do życia, wigor i pozytywne nastawienie. Staniesz się człowiekiem, który z chęcią będzie chciał przeżywać każdy dzień. Proszę zwrócić jednak uwagę na to, że jeśli mamy mówić o zdrowotnym działaniu miodów Manuka musimy skupić się na miodach o większej zawartości MGO - minimum 100 mg/kg. Stezenie MGO na poziomie 30 mg/kg sprawia, iż miód posiada bardziej walory smakowe i używany jest raczej w celach konsumpcyjnych.

Dowiedz się więcej o drzewie Manuka
Sortuj według:

2 produkty w tej kategorii:


Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.